Sprzedaż hurtowa

SPRZEDAŻ HURTOWA

Jako AM-GROUP IR-PLAST Sp. z o.o. jesteśmy znaczącym producentem okien i drzwi z PCV oraz aluminium na terenie Południowej Polski. Proponujemy wszystkim swoim klientom okna wysokiej jakości za bardzo przystępną cenę.

W zależności od potrzeb każdy klient naszej Spółki ma do wyboru okna oraz drzwi w wszechstronnej palecie wymiarów i kolorów opartych na systemach KOMMERLING 76 i 88 mm oraz Aluplast serii 4000, 5000, 7000 i 8000. Znajdujący się w należącym do firmy bardzo nowoczesnym kompleksie produkcyjno – handlowym park maszynowy wyposażony jest w najnowszej generacji, w pełni zautomatyzowane linie technologiczne firm RAPID URBAN i ROTOX. Przy wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej z wieloletnim stażem, stanowi to swoistą gwarancję najwyższej jakości produkowanych okien oraz niedoścignionej dla konkurencji ich estetyki i funkcjonalności.

Jak wszyscy bardzo dobrze wiemy, przed całą branżą kolejne lata intensywnych działań rynkowych, zarówno w zakresie nowego budownictwa mieszkaniowego jak i wymiany obecnych zasobów. Stwarza to nam wszystkim wciąż bardzo duże możliwości rozwoju i generowania zadowalających zysków ze sprzedaży. Wyrażamy w tym miejscu opinię, iż prosty rachunek ekonomiczny poparty dodatkowo informacjami o stosowanej przez naszą Spółkę technologiach produkcji, może doprowadzić do nawiązania przez nasze Firmy długofalowej współpracy handlowej ku zadowoleniu wszystkich Państwa klientów, szanujących swoje pieniądze i szukających najwyższej jakości wyrobów za bardzo atrakcyjną cenę.

Dzięki dużemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z wieloma naszymi Partnerami Handlowymi, we wzajemnych relacjach gospodarczych zagwarantować możemy uczciwość i lojalność wobec całej sieci sprzedaży, a przy tym oferujemy:

  • ofertę dopasowaną do każdej grupy klientów poprzez atrakcyjne ceny naszych produktów;
  • bardzo korzystne rabaty dealerskie;
  • wysoką jakość produktów;
  • stałą pomoc marketingową, w tym odpowiedni program komputerowy do szybkiej i bezproblemowej współpracy z naszą Spółką i własnymi Klientami;
  • częste szkolenia o tematyce technicznej i sprzedażowej.

Wyrażamy przekonanie, iż to zaproszenie zaowocuje kontaktem handlowym z naszymi Doradcami i Opiekunami Klienta, a docelowo doprowadzi do współpracy pomiędzy naszymi firmami i związanym z tym wspólnym sukcesem rynkowym.