Eksport

EKSPORT

AM-GROUP IR-PLAST Sp. z o.o. jako producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV na rynku europejskim funkcjonuje od 2001 roku. Początki eksportu spółki to sprzedaż stolarki na rynku słowackim. Nawiązanie współpracy z kilkudziesięcioma słowackimi partnerami handlowymi pozwoliło zagospodarować znaczną część rynku, a okna „AM-GROUP IR-PLAST” stały się produktem rozpoznawalnym przez duże grono klientów.

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej sprzedaż eksportowa Spółki znacznie wzrosła. Działania handlowe ukierunkowane zostały na promocję produktów Spółki na rynkach Europy Zachodniej. W szczególności sprzedaż rozwinęła się na rynku austriackim. Nawiązanie współpracy z austriackimi firmami budowlanymi, developerami i klientami indywidualnymi zaowocowało wieloma kontraktami handlowymi.

Skala sprzedaży eksportowej spowodowała, iż w roku 2005 na bazie dotychczasowych struktur sprzedażowych wyodrębnił się Dział Eksportu do zadań którego należy kompleksowa obsługa klientów zagranicznych.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszą Spółką prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym. Nasi specjaliści ds. sprzedaży są do Państwa dyspozycji i udzielą wszelkich szczegółowych odpowiedzi na temat warunków handlowych.