Drzwi Aluplast

DRZWI PCV             DRZWI PRZESUWNE HST           PANELE DRZWIOWE

dzrwi11111                      dzrwi1111122222222                 dzrwi111112222222233333333333

 

stolarka_alu

DRZWI PCV 70 MM

System pięciokomorowy o głębokości zabudowy 70 mm z możliwością stosowania wypełnień do 41 mm szerokości.

dzrwi11111

Seria IDEAL 4000 to podstawowa propozycja w zakresie rozwiązań drzwi zewnętrznych aluplast. Dzięki wielokomorowej zabudowie o głębokości 70 mm i zastosowaniu progu drzwiowego z przekładką termoizolacyjną, posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Użycie wzmocnień stalowych o dużych przekrojach poprzecznych oraz zastosowanie zgrzewalnych łączników narożnych gwarantuje odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe.

 

W ramach rozwiązania systemowego dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, co odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

 

DRZWI PCV 85 MM

System sześciokomorowy o głębokości zabudowy 85 mm z możliwością stosowania wypełnień do 51 mm szerokości.

drzwi2  drzwi3

Seria IDEAL 7000 otwiera nowe możliwości w produkcji drzwi zewnętrznych. Dzięki wielokomorowej budowie, głębokości zabudowy 85 mm i możliwości stosowania pakietów szybowych i wypełnień o szerokości do 50 mm udało się znacząco poprawić parametry izolacyjności termicznej konstrukcji, osiągając wartość Uf do 1,2 W/m2K.

W ramach rozwiązania systemowego dostępny jest niski próg drzwiowy o wysokości 20 mm, co odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie.

Specjalnie ukształtowane stopy progu pozwalają na łączenie z systemowymi profilami dodatkowymi, takimi jak poszerzenia. Szeroki okapnik aluminiowy skutecznie odprowadza wodę na zewnątrz.

Drzwi unoszono – przesuwne HST 85 mm Standard

drzwi4 drzwi5

Drzwi unoszono – przesuwne HST to nowatorskie i funkcjonalne rozwiązanie dla domów, biur i obiektów przemysłowych. Profile HST to rozwiązanie firmy Aluplast, dedykowane do tworzenia wielkogabarytowych, szklanych powierzchni.

hstdodatek2  hst-dodatek-1   

hst-dodatek

FUNKCJONALNOŚĆ I ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Niewątpliwą zaletą tego typu drzwi tarasowych są możliwe do wykonania konstrukcje o całkowitej rozpiętości do 6 metrów oraz maksymalne wymiary skrzydeł, które osiągają wartości 3000x2500mm. Przekręcenie dużej klamki w dół, z pozycji zamknięcia, powoduje uniesienie skrzydła o kilka milimetrów, zwolnienie docisku uszczelek i możliwość swobodnego przesuwania skrzydeł.

Drzwi balkonowe typu HST mogą występować w co najmniej kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych. Różnorodność konstrukcji jest jedną z niezaprzeczalnych zalet tego rozwiązania. Najpopularniejsze schematy drzwi HST to:

– 2-kwaterowe – z jednym lub oboma skrzydłami ruchomymi

– 4-kwaterowe – z dwoma środkowymi lub wszystkimi skrzydłami ruchomymi

Specjalistyczne okucia okienne gwarantują, że skrzydła swobodnie i bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji. W tym rozwiązaniu uszczelnienie realizowane jest za pomocą zintegrowanych uszczelek, co gwarantuje wysoką szczelność. Odpowiednia szczelność przestrzeni pomiędzy poruszającymi się skrzydłami drzwi HST, w chwili gdy pozostają one w pozycji zamkniętej, zapewniona jest przez specjalny układ nakładających się na siebie zaczepów wyposażonych w system uszczelek przylgowych.

PANELE DRZWIOWE

Przedstawione przez nas wypełnienia są produktem renomowanych firm i można je stosować do drzwi z profili PCV i aluminium. Możliwe jest zamówienie dowolnego wzoru ( z dostępnych w katalogu )w dowolnym kolorze.

 

Oto oferowane przez nas typy wypełnień :