Kommerling Okna

 

Systemy okien KOMMERLING to systemy nowej generacji, które wyprzedzają standardy w izolacji termicznej oraz wyznaczają nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery-zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo.

System 88 MD

Kömmerling 88 MD oferuje okna pasywne w standardzie.

System okienny 88 MD, to 7 komorowy system z uszczelką środkową, który charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz idealnie dopasowanym wzmocnieniem stalowym. Nowa generacja profili w standardowym rozwiązaniu spełnia wymagania dla domów pasywnych przy zastosowaniu pakietu trzyszybowego o szerokości 48 mm i współczynniku izolacyjności termicznej Uw=0,72 W/(m²K)

System 88 MD oferuje szerokie spektrum kolorów i możliwości montażu specjalnych okuć, które są niewidoczne po zamknięciu okna. Inteligentna konstrukcja pozwala na umieszczenie najnowocześniejszego pakietu 3-szybowego o maksymalnym zakresie szklenia do 56 mm.

Kömmerling 88 MD, dzięki dużym powierzchniom szklenia zapewnia wysoki odzysk energii słonecznej, a jednocześnie gwarantuje wyjątkową ochronę przed hałasem oraz włamaniem.

Smukłe, sprawiające wrażenie lekkości profile umożliwiają realizację dużych powierzchni przeszklonych oraz wpływają na optymalne nasłonecznienie pomieszczenia i gwarantują wysoki odzysk promieniowania słonecznego.

Możliwość zastosowania do domów pasywnych według ift-Richtlinie WA-15/2-Współczynnik izolacyjności termicznej Uf=0,95 W/(m²K).

Duże spectrum szklenia do 56 mm szerokości z możliwością osadzenia pakietu 3-szybowego lub specjalnych szyb funkcyjnych.

Optymalnie rozmieszczone wzmocnienia stalowe w profilach ramy i skrzydła zapewniają perfekcyjną statykę.

Wysoki komfort użytkowania i niezawodne działanie, dzięki najnowocześniejszej technologii.

Łatwa pielęgnacja, wytrzymałość i długa żywotność okna.

Klasyczna biel, okleina w strukturze drewna, kolory uniwersalne lub o wyglądzie metalicznym.

Pozbawiony barier, dzielony termicznie próg.

Kolor uszczelek dla profili białych: jasnoszary lub czarny.

Łatwy w utrzymaniu, trwały i wytrzymały.

System 88 MD

 

System 76 AD/MD

Systemy o głębokości zabudowy 76 mm, to nowoczesne i najlepsze w swojej klasie systemy okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu.

Kömmerling 76 MD to nowoczesny i najlepszy w swojej klasie systemem okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przd włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kömmerling 76 MD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia.

Okna w systemie Kömmerling 76 MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynnik izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska. System spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości.

Innowacyjna konstrukcja systemu Kömmerling 76 MD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe-nowoczesne okna w systemie Kömmerling 76 MD jest więc czystą przyjemnością.

Wysoka oszczędność na kosztach energii-nowy system 76 mm z uszczelką przylgową o najwyższych parametrach izolacyjności termicznej-wartość współczynnika Uw dla okna referencyjnego do 0,73 W / (m²K).

Poprawa jakości życia dzięki perfekcyjnej izolacyjności akustycznej do 48 dB.

Większe bezpieczeństwo-możliwość zastosowania zintegrowanych systemów antywłamaniowych (systemów osłonowych); klasa antywłamaniowości RC2.

Zgrzewalne uszczelki PCE lub uszczelki EPDM w kolorze jasnoszarym lub czarnym.

Prosty i profesjonalny montaż dzieki szerokiemu asortymentowi profili dodatkowych.

Możliwe zastosowanie pakietu szybowego 16-50 mm.

Wszystkie profile z tworzywa sztucznego wytwarzane są z materiału z bezołowiowymi stabilizatorami na bazie wapnia i cynku.

Wysoki komfort obsługi i wyjątkowa funkcjonalność dzięki nowoczesnej technice.

Możliwość zastosowania nakładek aluminiowych AluClip lub AluClip Pro.

Długa żywotność okna.

Nowoczesny design.

System 76 AD/MD